Už v dětství jsem se ptala, co se s námi děje po smrti, kam jdeme. Vždy mi bylo odpovídáno, že nic, že prostě zemřeme a je konec.

Nevěřila jsem tomu, ale pravdu jsem poznala až v dospělosti, kdy jsem sama málem zemřela.

Jak se to celé stalo? 

 

BYLA JSEM TŘI TÝDNY PO OPERACI PÁTEŘE 

a rozcvičovala se v okresní nemocnici. Asi třetí noc jsem se vzbudila s nesmírnou bolestí v břiše. Volala jsem lékaře, ale ten myslel, že ty bolesti jsou od zad, tak mi dal jen injekci na bolest. No nepomohla.

RÁNO JSEM SE VYSPRCHOVALA

snědla kousek rohlíku s máslem a najednou černo před očima a nemohla jsem ani zvednout ruce. Ležela jsem v posteli a bylo mi hrozně slabo. Paní co ležela vedle mě se to nelíbilo, tak šla zavolat doktorku. Ta přiběhla, změřila mi tlak a pak už jsem slyšela jen vzdáleně hlasy.

NAJEDNOU JSEM UVIDĚLA ZÁŘIVÉ SVĚTLO

a před očima jsem měla naráz celý svůj život, jako by v něm neexistoval čas. Viděla jsem ho jako takový úsek života, který není ničím ohraničen. V tu chvíli jsem zároveň věděla, co jsem v životě udělala špatně co kdo zase udělal mě. 

HNED POTOM JSEM VYSTOUPALA

tam, odkud jsme všichni vzešli a setkala se s Pravdou.Bylo tam úžasné světlo, které zářilo, velké štěstí a klid. Tehdy jsem pochopila, že jsem víc, než jen moje fyzické tělo, že život smrtí nekončí a že je ještě něco víc, než jen NIC

INTUITIVNĚ JSEM VĚDĚLA,

že jsem sem, na tuhle Zemi, přišla s něčím, co mám naplnit, něco, co mám  udělat a něco, co se mám při tom  naučit. Že to není jen o tom, se sem narodit, prožít nějaký život a umřít...ale je to " OPRAVDU SE PROBUDIT"  a začít žít jinak.

A PAK JSEM MUSELA UDĚLAT ROZHODNUTÍ

Mohla jsem tam zůstat, nebo se vrátit, pracovat dál na sobě a pak svými prožitými a nabytými zkušenostmi pomáhat těm, kterým třeba. A já se rozhodla vrátit. 

A ZAČALA SE UČIT

Po setkání s blízkostí smrti se ke mě dostaly duchovní knihy, terapie a kurzy a já časem naprosto změnila svůj dosavadní život a díky nově nabytým zkušenostem a metodám, ho měním dodnes nejen sobě, ale i ostatním...

První kniha,

která mi konečně otevřela oči, byla od spisovatelky Louisy Hay 

MILUJ SVŮJ ŽIVOT 

při jejím čtení jsem si uvědomila, že na to, abych měla jiný život, potřebuji zapracovat nejprve na sobě a teprve pak se změní vše kolem mě

A tak jsem začala

číst a její postupy provádět v praxi. Časem mi už nestačila jediná spisovatelka s jejími knihami, ale na téma ZMĚNY sama sebe jsem přečetla a stále čtu mnoho dalších knih, od dalších světoznámých autorů a prošla jsem i mnoha terapiemi.

Pro uspíšení změny

jsem také absolvovala několik kurzů, kde jsem se naučila SUPER METODY jak pomoci rychle a účinně,  v mnoha situacích sobě i druhým. 

Reference

Paní Chaloupková, velice ráda bych Vám poděkovala za pomoc při odhalování a následném řešení problémů formou koučinku. Pomohla jste mi nejen pojmenovat to, kde se právě nacházím, ale nastavit formu řešení. Teď už vše záleží jenom na mně a mém zaujetí pro výsledek. Jste úžasná a milá osoba, a důležité je pro Vás především pomoci. Je i Vaší zásluhou, že nyní cítím více sebejistoty a důvěry nejen v další proces, ale i svůj život. Chci ještě připsat poděkování své maminky za vstřícnost, laskavost a přímost při řešení jejich problémů formou Vaší terapie QE. Určitě se na Vás v budoucnu znovu obě obrátíme. Děkujeme.
Veronika a Růžena
Chtěla bych tímto poděkovat paní Jarmile za její koučovací hodiny. Přišla jsem za ní s osobním problémem, který jsem s její pomocí analyzovala do hloubky a našla jeho příčinu. Laskavým a nenásilným přístupem této koučky jsem se sama dopracovala k řešení problému, který má každý člověk uložený v sobě. Moc děkuji.
Lenka Šimuni